News

Miłość energia wszechświata

przez Ewa Mrochen na Nov 09, 2022

Miłość energia wszechświata

KAMIENIE NA MIŁOŚĆ

 

Bardzo często klienci zadają mi pytanie jaki kamień polecę na miłość. 

Każda miłość jest piękna, energetycznie nas uskrzydla, jej przeżywanie powoduje, że doświadczamy na wysokich wibracjach.  Wszystko co nas otacza jest energią, wszystko jest ze sobą połączone.

I taki jak na poziomie fizycznym kiedy czujesz pragnienie zaspakajasz je napojem, kiedy jesteś głodny, szukasz pożywienia, to ma na celu zaspokojenie potrzeb podstawowych, o piramidzie potrzeb Masłowa pisać nie będę bo nie jest to celem tego wpisu. Skupię się na potrzebach wyższych, duszy, umysłu, serca.

Każdy z nas uczucie miłości zna, bez miłości, nie ma życia, choć jej rodzajów przeżywania, doświadczania, jest tyle ile ludzi żyje w tej czasoprzestrzeni.

Każdy miłość może doświadczać i przeżywać w swój niepowtarzalny sposób.

O miłości napisano wiele wierszy, piosenek, nakręcono wiele filmów.

Miłość to wzrastanie, radość, uniesienie, moc, rozkwit.

Miłość matczyna, partnerska, przyjacielska, siostrzana, braterska, do ukochanego pupila….

Jak widzisz wiele odsłon tej miłości jest ci znanych. Wielu doświadczasz każdego dnia. Jak czytam energię kamieni, z którymi pracuję nadając im formę autorskiej biżuterii magicznie luksusowej?

Odczuwam ich wibracje. W medytacji z nimi z uważnością,  otwartością , wsłuchuję się w to co o sobie opowiadają.

 

I tak kwarc różowy polecam szczególnie na miłość własną - nie mylić z egoizmem :) ale taką miłością najważniejszą, bo to jak kochasz siebie, to wszechświat odpowiada ci na to ludźmi i zdarzeniami jak lustrami, w których się przeglądasz. Kiedy szanujesz siebie, szanują ciebie inni, Twoje poczucie pewności, własnej wspaniałości jest tak pełne że Ty wiesz jaka jesteś i nie masz potrzeby komukolwiek. Kochając siebie, jesteś w swoim centrum, a przez to jesteś także inspiracją dla innych. Spokojna, dostojna, szlachetna. 

 

Kunzyt polecam dla poszukujących wymarzonej połówki, wyobraź sobie grę na harfie, najdelikatniejsze z dźwięków, wibracje wysyłane z pola serca, twoje marzenia, pragnienia - im bardziej szczegółowe tym lepiej - wszechświat na nie odpowie - trafiając wibracjami do tej osoby której towarzystwo Ci pisane, a nosząc kunzyt to tylko kwestia czasu kiesy wasze drogi się spotkają.

 

Rubin jest charakterny i energetyczny, doskonale wspiera i dodaje żywiołu ognistego w działaniu, poczucia atrakcyjności, mocno związany z czakrą podstawy. Kamień namiętnych relacji.

 Tak jak się domyślasz, tak, to co mogę powiedzieć, czujesz działaj, wybieraj sercem, kieruj się intuicją, to zawsze są najlepsze wybory.

KWARC RÓŻOWY

Kwarc różowy najczęściej kojarzony jest z kamieniem na miłość. W swojej wibracji otacza nas aurą łagodności i wdzięczności. Jego najważniejszą aktywnością, jest miłość do nas samych. Otwiera nas na miłość i piękno, które nas otacza.

Buduje naturalnie ufność , ułatwia swobodny przepływ miłosnego uczucia. Także po przebywaniu w wibracji kwarcu różowego, na sprawy sercowe i bolesne doświadczenia, możemy odczuć, pogodzenie, błogość, wybaczenie.

Jako kamień miłości i piękna, wzmacnia budowanie wiary i zaufania, w zgodzie ze sobą. Otwiera serce ma wszystko co szlachetne, delikatne, wrażliwe.

Budzi radość życia i uczucie szczęścia otaczając nas miłością i zrozumieniem.

KUNZYT

Kunzyt jest kamieniem, którego pole elektromagnetyczne silnie oddziałuje na relacje z innymi ludźmi.
Buduje w nas poczucie wartości oraz dodaje energii, która jest pomocna przy pokonywaniu codziennych trudności.
Wiara w siebie jest podstawą pogodnego funkcjonowania na codzień.
Zdobywając zaufanie do samych siebie i wierząc w swoje możliwości - zdobywamy zaufanie innych.
Nosząc kunzyt naturalnie zdobywamy przychylność i aprobatę wśród naszych autorytetów oraz ludzi, na których wyjątkowo nam zależy, ale także tych, którzy wcześniej nie byli wobec nas szczerzy czy życzliwi.
Kamień transparentnych relacji.Wzmacnia w swojej energii pozytywne nastawienie do innych, niezależnie kim są i jakie mają zamiary, może stać się naszą tarczą ochronną.

Kunzyt powoduje, że jesteśmy atrakcyjni, czarujący, dyplomatyczni, równocześnie delikatni i skuteczni. Subtelność, którą emanujemy może być silnym magnesem przyciągających kochających i pomocnych nam ludzi.

Będąc w kontakcie z energią kunzytu, odkryjemy na nowo istniejące już relacje i dostrzeżemy ich nieocenioną wartość.

Jeśli jesteś w nowym związku Nasz nowy związku partnerskim, będzie on emanował szczerym uczuciem, natomiast wieloletni związek wypełni smak lojalności i uczciwości.

 RUBIN

Jest określany jako,  „kamień obfitości i dynamizmu”. 

To jeden z tych minerałów, które najsilniej oddziaływuje na wiele sfer życia równocześnie. Osobom zgaszonym lub wypalonym, potrzebującym energii, przywrócona zostaje pasja i chęć działania, a życie staje się prostsze i przyjemniejsze. Osobom myślącym negatywnie lub rozczarowanym życiem - odbudowuje wiarę i optymizm. 

Aktywność psychofizyczna, odwaga w podejmowaniu trudnych decyzji oraz ugruntowująca pewność siebie powracają, aby znów poczuć sens życia w tym, co najbardziej istotne - w rodzinie, pracy, przyjaźni czy po prostu w naturze. 

Energia Rubinu wpływa zarówno na dostatek uczuć w naszych osobistych relacjach, na godną pozycję społeczną i zdrowy prestiż w pracy zawodowej. Entuzjazm nie opuści nas nawet w trudnych sytuacjach. 

Jednak przede wszystkim Rubiny oddziałują na obfitość naszego związku intymnego oraz przyciągają do nas pozytywnych ludzi i zdarzenia. 

Z drugiej strony - jeśli nie potrafimy usiedzieć w miejscu, trzeciego dnia urlopu chcemy wracać do pracy, pociąga nas wszystko to, co zwiększa poziom adrenaliny we krwi - podczas noszenia Rubinu zharmonizujemy nasz wewnętrzny ogień i uspokoimy myśli, by móc funkcjonować i czuć się dobrze odpoczywając i ładując akumulatory „tu i teraz”.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.