News

Oczyszczanie klejnotów czyli budowanie świadomości relacji.

przez Ewa Mrochen na Nov 24, 2022

Oczyszczanie klejnotów czyli budowanie świadomości relacji.

Systematyczne oczyszczanie klejnotów, jest tak samo ważną czynnością jak mycie rąk, czy czyszczenie butów - kiedy, no powiedzmy mocno się zakurzyły :) 

 

Już opowiadam dlaczego. Klejnoty, które zapraszamy do swojego życia żeby służyły  nam każdym poziomie: estetycznym, duchowym, rozwoju świadomości. Emanując swoimi właściwościami i chroniąc cię przez bezpośrednimi bodźcami w czasie działania, przejmują natężenia na siebie.

 

Na ludzkim poziomie, można powiedzieć, że zamiast brania na klatę różnych ciężarów i jakości treści - energetycznie robią to nasze ukochane klejnoty.

 

Jest wśród nich jeden wyjątek, boski Kyanit - energetycznie, transformuje energię w przestrzeni zmieniając wibrację zjawisk. Dlatego dobrze mieć go blisko siebie.

 

Wielu moich klientów miało,  doświadczenia,  działania silnej ochronyszczególnie z Czarnym turmalinem. Znam wiele historii kiedy w niewytłumaczony sposób nagle biżuteria pęka. Jakby rozsadzała ją jakaś siła. Zawsze jest drugie dno sytuacji, nic nie dzieje się bez przyczyny. Kiedy Twoje turmaliny zbierają - chroniąc ciebie energie to je kumulują i zdarza się że dosłownie się rozsypują, bywa. Jest to oczywiście niezwykle indywidualna kwestia. 

 

Doskonale wiemy jak dbać o czystość własną, to podzielę się jak dbać o oczyszczanie kamieni które służą nam każdego dnia. Dlaczego? oczyszczając kamienie regularnie, nawiązujemy z nimi głębszą relację, szacunku, wymiany.

Metody oczyszczania:

Osobiście stosuję oczyszczanie w soli himalajskiej różowej. Zanurzam w niej np. czarne turmaliny, kiedy czuję że negatywności zostały zneutralizowane a sól przejęła na siebie co miała,  opłukuję je pod bieżącą woda i osuszam delikatnie. Sól oddaję wodzie lub ziemi. To zależy od okoliczności.

 

Kiedy w nagłych sytuacjach mam mało czasu ma ten rytuał oczyszczanie nad ogniem też działa doskonale. Zapłona świeczka intencja i sprawa załatwiona. Jeśli masz pod ręka palo santo lub białą szałwię, okadzanie ich dymem jak się domyślasz sprawdzi się bardzo dobrze.

 

Życzę ci szczęśliwego spokojnego i pełnego znaczenia życia 

 

Ewa Mrochen.

#kyanit #czarny_turmalin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.