Kyanit naszyjnik klejnot pomyślnej komunikacji.

Cena: 650,00 zł 650.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych

Opis

Naszyjnik z naturalnych kyanitów [ 4 mm ], ręcznie wykonany. Zawieszki : Mandala 10, replika monety 8 mm, lotos, cytryn w oprawie ze srebra złoconego - 9 mm.

Dla wielu jakość porozumienia, komunikacji ma ogromne znaczenie. Jednak zdarza się często, że poprzez przeszkody, nie mamy poczucia bycia wysłuchanymi, zrozumianymi. Takie sytuacje prowadzą do nieporozumień, konfliktów, poczucia oddzielenia. Słowa mają ogromną moc, szczególnie kiedy zabarwiane są emocjami. Dlatego, żeby sprawy układały się w życiu słonecznie i w zgodzie z samym sobą, kyanit należy mieć blisko siebie. Słowa i emocje mogą bardzo pomóc ale mogą też niszczyć. W tym drugim przypadku czasu który minął nigdy nie przewiniemy do tylu. Dlatego klejnot pomyślnej  komunikacji ma być tym przyjacielem na codzień, który będzie dbał i pomagał by nasza mowa była klarowna z naszym sercem zgrana i mądrze wypowiadana. Kyanit w swojej mocy działa też tak, że to na czym nam zależy w wyrażaniu siebie jest tak odbierane.  Niech magia błękitu działa dla wszystkich z pożytkiem. Kyanit jest „kamieniem dyplomacji”. Doskonały dla osób, które w życiu zawodowym zajmują się negocjacjami warunków współpracy, prezentacjami projektów, spotkaniami z wysoko postawionymi przedstawicielami różnych instytucji i wszelkimi sytuacjami, w których zasadniczo liczą się: szeroka wiedza, elokwencja, siła perswazji oraz umiejętność oczarowania „słuchaczy” swoją osobą czy oryginalnym pomysłem na projekt.  Najważniejsze w dyplomacji są jasno określone zasady i czyste relacje. Nikt nie może dominować, wywyższać się czy poniżać drugiej strony. Wszyscy są równorzędnymi partnerami. Dyplomacja przydaje się nam także w życiu codziennym - będąc osobą „dyplomatyczną” łatwiej jest nam załatwiać codzienne sprawy w sklepach, urzędach czy z przedstawicielami obsługi klienta różnych firm. Kyanit to kamień, który rozwija w nas umiejętność widzenia i rozumienia zdarzeń takimi, jakie w rzeczywistości są, bez wyolbrzymiania lub pomniejszania ich wagi albo ich błędnych interpretacji (co jest dość częstą praktyką stosowaną przez ludzi w sytuacji braku poczucia bezpieczeństwa). Inteligentna intuicja oraz realistyczna wyobraźnia to dwie cechy, które mogą być niezwykle pomocne przy działaniach o wysokim stopniu ryzyka i mających duże znaczenie dla przyszłości przedsięwzięcia.

 

 

 

 

Atrybuty

Długość 45 cm regulacja do 47 cm
Zawieszki Mandala autorska. Lotos. Replika monety 8 mm.
Próba srebra 925. Złocenie autorskie
Materiał Kyanit naturalny fasetowany 4 mm

Opinie o produkcie (2)

6 czerwca 2022

Przepiękny to mało powiedziane. Dziękuję za to cudo pani Ewo

25 czerwca 2022

Niebieski kyanit to było moje marzenie. Ten naszyjnik je spełnił. Dziękuje i polecam. Wspaniały kontakt z panią Ewą, to wartość dodana. Uwielbiam ten butik i pani klejnoty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium