Zasady użytkowania i pielęgnacji biżuterii

 Ewa Mrochen

 JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ


Biżuterię którą tworzę, dedykuję wszystkim osobom, które poprzez energię i moc kamieni i naturalnych minerałów, zmieniają swój życiowy azymut, świadomość , poszukują światła i piękna w codziennych sytuacjach.

Wszystkie produkty odznaczają się perfekcją wykonania w detalach i indywidualnym designem.

Biżuteria jest wykończona srebrem pr. 925 złoconym autorsko 24 karatowym złotem, które jest doskonałą alternatywą do drogiej biżuterii w całości wykonanej ze złota.


Trwałość powłok złocenia na biżuterii zależy przede wszystkim od sposobu użytkowania i dbania i nią.

W celu spowolnienia naturalnego procesu ścierania warstwy złocenia.

 

Zalecam :

 

- Biżuterię należy ściągać do prac domowych, na trening, aby nie narażać jej na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania) lub chemiczne ( pod wpływem potu i detergentów)


- Unikaj kontaktu biżuterii z perfumami, kosmetykami (kremami, balsamami, lakierem do włosów, dezodorantami) aby uniknąć niepożądanych reakcji chemicznych.

- Biżuterię należy co jakiś oczyścić pod bieżącą ciepłą wodą, a następnie osuszyć i wypolerować do blasku miękką tkaniną. 

W czasie pełni wystawiaj na światło księżyca a w słoneczne dni stosuj kąpiel słoneczną dla Twoich kamieni.

             - Unikaj kontaktu biżuterii ze słoną wodą, chlorem oraz innymi silnymi związkami chemicznymi.

- Chroń swoją biżuterię przed uderzeniami i twarde powierzchnie, szarpnięcia - unikniesz zerwania łańcuszka.

 

Niewielka zmiana barwy biżuterii, zarysowania czy też mechaniczne ścieranie złocenia, nie wynika z wady produktu i nie podlega reklamacji.

 

Jeśli jednak twoja biżuteria uległa już znacznemu zabrudzeniu, zarysowaniu, lub zniszczeniu - zapraszam , skorzystaj z posprzedażowej usługi, gdzie profesjonalnie i szybko przywrócimy  jej dawny blask.

Naprawy

W tym celu proszę o kontakt mailowy z dokumentacją fotograficzną, dostarczenie biżuterii do siedziby firmy, po oszacowaniu ceny usługi, skontaktuję się indywidualnie, celem podjęcia dalszych rozwiązań. 

 

 

 

Klejnotowe przestrzenie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium