News

Obfitość - Sukces w postępowaniu jest myśleniem w działaniu

przez Ewa Mrochen na Mar 24, 2023

Obfitość - Sukces w postępowaniu jest myśleniem w działaniu

OBFITOŚĆ

Sukces w postępowaniu jest myśleniem w działaniu.

Prawo obfitości zaczyna się w naszych myślach, wyobrażeniach.

Kiedy wyobrażamy sobie, że wszystkie nasze potrzeby są spełnione, poprawia się nasze samopoczucie.

Kiedy wyobrażamy sobie w czasie dokonanym, że nasze potrzeby są spełnione w o wiele większym stopniu niż o tym marzyłaś / marzyłeś.

Samopoczucie podnosi się jeszcze bardziej.

Z tym wszystkim związana jest określona energetyczna wibracja. 

Jeśli chcesz coś otrzymać to potrzebujesz się na to otworzyć. Pozwól sobie na otrzymywanie wszelakiej obfitości i z góry podziękuj.

Każda myśl, uruchomiona energią emocji pragnienia, wysyła sygnał do przestrzeni i w naturalny sposób przyciągamy czym rezonujemy. 

Najpiękniejszą prawdą jest ta, że twoje myśli marzenia są wolne i nieograniczone. Kiedy czujesz w swoim sercu ciepło, pragnienie, uwalniasz szlachetną wibrację.

W roku 2023 numerologicznym - 7 szczególnie ważny jest aspekt rozwoju duchowego. Sukces w postępowaniu jest myśleniem w działaniu.

Kiedy otwieramy się na nowe możliwości, to we właściwym czasie zaczynają się one manifestować.

Obfitość jest we wszystkim.  Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, kiedy informacje docierają do nas błyskawicznie, gdziekolwiek włączymy telewizor, radio, internet - spotkamy na dzień dobry informacje które donoszą o trudnościach, kłopotach o tym, jak na świecie dzieje się źle.

Zgodzisz się czytelniku, że skala dobrych wiadomości  jest w mniejszości.

Dlatego wszystko może się zmienić, bo każdy odpowiada za jakość swoich myśli, przekonań, pragnień. Wedle wolnej woli. Im bardziej myślimy pozytywnie tym skuteczniejsi jesteśmy w kreowaniu dobrego, wartościowego, życia.

 Na oczyszczenie tego, co w naszym umyśle zbiera się w postaci myśli, przekonań…. Doskonałym klejnotem jest Kryształ Górski - jego transparentna, klarowna energia, pięknie rozjaśnia i wskazuje gdzie i z czym możemy świadomie pracować. Oczyszcza naszą aurę, energię z negatywności. Ma doskonałą wibrację i bardzo łatwo zaprogramować go pozytywnymi afirmacjami.

 

Zmiana jakości życia rozpoczyna się od zmiany przekonań. Bądź zawsze szczera, szczery ze sobą i ciesz się życiem. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.