Zamówienia

Zamówienia złożone w sklepie internetowym wysyłane są po dokonaniu zapłaty, następnego dnia roboczego i nie poźniej niż do 4 dni roboczych. O zmianie statusu zamówienia, informowani są państwo drogą mailową. 
 

Usługi napraw

Biżuteria jako przedmiot użytkowy, może także ulec uszkodzeniu, zużyciu. Z natury biżuteria to przedmioty delikatne. Mogą państwo skorzystać z usługi serwisu posprzedażowego, biżuterii zakupionej w sklepie ewamrochen.com. Dokładam wszelkich starań, aby na najwyższym poziomie rzemiosła świadczyć usługi dla państwa. W tym celu należy wysłać maila na adres: Kontakt@ewamrochen.com z następującymi informacjami:
- Imię i nazwisko
- Adres / telefon
- Która część biżuterii ma zostać naprawiona
- Zdjęcie biżuterii
Po otrzymaniu maila, otrzymają państwo odpowiedź nie później niż do 7 dni roboczych z wyceną usługi. Proszę mieć na uwadze, iż naprawa po otrzymaniu przesyłki od państwa może potrwać do 1 miesiąca.
UWAGA: Klienci są odpowiedzialni za koszty przesyłki zwrotnej w celu naprawy.
 
 
 

 Biżuteria na zamówienie indywidualne

Biżuteria na zamówienie indywidualne, z gwarancją niepowtarzalności stworzonego modelu. Wykonywana jest na życzenie klienta po wcześniejszym zaakceptowaniu kosztorysu. Otrzymują państwo gwarancję, projektu stworzonego wyłącznie dla was tym samym niepowtarzalnego.
W tym celu zapraszam do kontaktu telefonicznego.
 

 

 Gwarancja 

Biżuteria ręcznie wykonana, Ewa Mrochen Jewellery objęta jest roczną  gwarancją w ramach której naprawiane są wady ukryte.  Gwarancja, zgodnie z regulaminem sklepu,  nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, naturalnego zużycia, powłok złotniczych. Uszczerbków wynikających z użytkowania biżuterii.   
W sytuacji mechanicznego uszkodzenia biżuterii, służę profesjonalnym serwisem naprawczym.
 
 

Reklamacja

 Zgłaszanie reklamacji odbywa się korespondencyjnie.  
W tym celu należy: Opisać szczegółowo przyczynę reklamacji, dokładnie sfotografować reklamowaną biżuterię.
Dostarczyć na koszt  własny wraz z dowodem zakupu, danymi  kontaktowymi, numerem zamówienia. Na adres siedziby firmy
 
EWA MROCHEN JEWELLERY
UL. MICHAŁA BAŁUCKIEGO 10
02-604 WARSZAWA
 
Po otrzymaniu przesyłki, sprawa zostanie poddana dokładnej ekspertyzie, o wynikach której poinformuję państwa korespondencyjnie / telefonicznie. Czas rozpatrywania reklamacji wynosi do 30 dni roboczych od otrzymania reklamowanej biżuterii.
Przesyłki anonimowe, nie zawierające w.w zasad reklamacji, bedą odsyłane do klienta.