Ewamrochen.com - biżuteria z energią, biżuteria luksusowa

 

Jestem poszukiwaczką prawdy i piękna. Pomagają mi w tym materiały, z którymi na co dzień pracuję – kamienie szlachetne, półszlachetne, perły i kruszce. To one są moimi przewodnikami po świecie emocji, uczuć i myśli. To od nich uczę się jaki jest świat i jakie jest miejsce człowieka w tym świecie.

Energie i wibracje kamienie przyzywają mnie i odkrywają przede mną to, co w zgiełku codziennego życia trudno zobaczyć. Odsłaniają przede mną szczeliny istnienia i zapraszają do przemiany na wielu poziomach. Kamienie to moja Droga ku poznawaniu siebie. 

 Tworzę biżuterię dla ludzi, którzy potrzebują złapać odpowiedni azymut, wyjrzeć poza horyzont, by móc rozpoznać w sobie to, co jeszcze nienazwane, ale co istnieje od dawna. Materiały których używam dobieram specjalnie do każdej sytuacji życiowej, której dedykowana jest dana biżuteria. 

 Mam nadzieję, że noszący ją ludzie będą się stawać bardziej świadomi tego, kim są lub po prostu szczęśliwsi. Pragnę, by dzięki stworzonej przeze mnie biżuterii, potrafili odkryć swoje wewnętrzne piękno. To dlatego tak bardzo kocham perły, które trzeba wydobyć, by lśniły swym blaskiem. 

To wielkie szczęście być w tej Drodze Ich towarzyszem. Poławiaczem ludzkiego wewnętrznego blasku i piękna. 

Zapraszam Cię do wyruszenia ze mną w tę Podróż. 

Niech szlachetność kamieni i ich wibracje, towarzyszą ci w każdym momencie życia. 

Niech zachwycają cię swoją mocą, czarem, działaniem.
Niech będą najlepszymi przyjaciółmi na drodze przeznaczenia.
Ewa Mrochen Jewellery Designer
 
PIRYT KLEJNOT BOGACTWA

Pomocny w budowaniu stabilnego poczucia własnej wartości, dobrej samooceny. Przyciąga prawdziwy dobrobyt i rozwija bogactwo wewnętrzne. Otwieramy w sobie przestrzenie wdzięczności i radości. Nasz umysł spoczywa w stanie obfitości i bogactwa.


CZARNY TURMALIN KLEJNOT OCHRONY

Pełen mocy klejnot ochronny. `Energetycznie ochrania nas przed negatywnymi miejscami, zawistnymi ludźmi. Umacnia poczucie własnej wartości i dodaje pewności w podejmowanych decyzjach.


LABRADORYT KLEJNOT UZDROWIENIA DUSZY

Energię labradorytu, emanują mocą przebudzającą wewnętrzną magię. Łączą kreatywność z pasją i działaniem. Bajeczne refleksy zamknięte w tym klejnocie, pokazują w którym kierunku przeznaczenia podążać. Labradoryt zachęca, byś uwierzył, że użwając logiki, rozumu i intuicji, znajdzie zawsze najlepsze rozwiązanie dla swoich pytań.