Czarny spinel naszyjnik Królowa Intuicji

Cena: 690,00 zł 690.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Spektakularne spinele urzekające nastrojową czernią i blaskiem.

Czarny spinel jest kamieniem pełnym mocy o ochrony, w esencji działa pokazując intuicyjne przeczucia. Wracamy do pierwotnej mądrości. Wydobywa z nas to nieograniczone szanse.

A to pomaga nam w osiąganiu wymarzonych celów. Intuicyjnie wiemy kiedy i jak działać. Ufając intuicji rozumiemy swoje uczucia i z łatwością rozwiązujemy problemy.

Spinel nazywany jest arystokratą wśród kamieni szlachetnych, niesamowicie ochronnym.

Nosząc spinel mocne mamy pole ochronne a potencjalne negatywne energie nie mają możliwości podczepić się do nas.

Wspiera nasz szeroko pojęty rozwój osobisty na poziomie duchowym i materialnym. Spinel dodaje nam siły i witalności.

Dzięki większej witalności możemy łatwiej stawiać czoła wyzwaniom osobistym i zawodowym, problemom czy chorobom.


Spinel przyczynia się także do zachowania naszej wewnętrznej spójności przy odgrywaniu wielu ról społecznych w ciągu dnia i do życia zgodnego z naszym wewnętrznym „ja” w każdej sytuacji.

Ile razy w życiu zdarzyło Ci się zrobić bądź powiedzieć coś, z czym zupełnie się nie identyfikujesz? Zrobiłeś to wbrew swoim osobistym przekonaniom po to, by uzyskać jakiś zewnętrzny cel - czyjąś aprobatę, uznanie lub po prostu ze strachu przed konsekwencjami ujawnienia Twojej prawdziwej opinii.

Tymczasem asertywność i przekonujące wyrażanie własnego zdania mogą uczynić nam niewiarygodnie dużo pożytku - zaczynamy siebie cenić i szanować, a w konsekwencji inni to odwzajemniają - też nas szanują i doceniają.

Gdy wierzymy w siebie - inni ludzie również w nas wierzą. Jest to twórcze podejście umożliwiające nasz rozwój i kierowanie własnym życiem bez jakiegokolwiek narzucania nam cudzej woli.

Do naszyjnika dołączona jest spetakularna podwieszka z labradorytem, nazywany świątynią gwiazd. Labradoryt łączy intelekt z intuicją. Wzmacnia nasze kreatywne działanie. 

Atrybuty:

Spinel czarny fasetowany, 4mm.

Długość 53 cm

Podwieszana zawieszka z labradorytem 16 mm

Srebro złocenie autorskie pr. 925

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl