CodePen - Random Pure CSS Parallax Stars

Thank You Page

Z całego serca pragnę podziękować

za manifestację szlachetnej przestrzeni dla królestwa, w którym czeka na was magia kryształów i blask pereł w autorskim wydaniu mojego rękodzieła.

Moje marzenie w służbie dla potrzeb duszy i serca, zostało zamanifestowane dzięki spotkaniu dwóch wspaniałych dusz na moje drodze przeznaczenia.

Ukłony podziękowania i wdzięczności dla Krystiana Śmidowicza - twórcy, wizjonera, architekta, projektu Ewa Mrochen Jewellery - odczytał potrzeby mojej duszy i pragnienie mojego serca na poziomie przekraczającym wszelkie wyobrażenia i zapraszającym państwa do przestrzeni w której jakość, prestiż, wartości rezonują z potrzebami serc szczególnie w dzisiejszych czasach.

Składam ukłony w energii cesarzowej. Na poziomie energetycznym jest to nasze wspólne dzieło, powstałe, by wczasach dynamicznych transformacji mieli tutaj państwo poczucie bezpiecznej przystani w której to co w transformacji życiowej rezonuje z potrzebami duszy i serca.Krystianie Śmidowicz jesteś twórcą klejnot owego arcydzieła Ewa Mrochen Jewellery i nich ten projekt przyniesie jak najwięcej pożytku wszystkim którzy poszukują inspiracji w na drodze życia i spełnienia.

Dziękuję z całego serca Szymonowi Ciba  - Geniuszowi autorskich rozwiązań dla rynku e-commerce za to, że we właściwym czasie i momencie mojego życia nasze drogi się spotkały.

Kiedy stałam zagubiona i mocno doświadczona w stratach, przyszedł czas na zmianę i tą zmianą była rozmowa z której dzisiaj cały świat może czerpać to co rezonuje z potrzebami serca i duszy.

Agencji Time4eCommerce - dziękuję za autorską współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście. Pełna synchronizacja wartości i jakości których dzisiejszy świat tak bardzo potrzebuje.