News

Nie wszystko złoto co się świeci

przez Ewa Mrochen na Apr 13, 2023

Nie wszystko złoto co się świeci
Zapewne wiele z Nas - pięknych kobiet - w swoich szkatułkach posiada złote bransoletki, złote pierścionki czy złote naszyjniki, biżuterię, która ma dla nas wartości sentymentalne i te, które są największym krzykiem mody. 
Wszyscy zgodzimy się z tym, że biżuteria ze złota to inwestycja na lata, jednak ze względu na wysoką cenę, nie każda może sobie na nią pozwolić. Poza tym, zawsze chodzimy w tym samym a wszyscy wiedzą, że kobieta lubi mieć wybór i większy tym lepiej dla jej dobrego samopoczucia.
 
Od wielu lat zadajemy sobie pytanie na temat biżuterii ze złota -  czy ważna dla Nas jest ilość czy jakość? Odpowiedzi bywają różne, wśród kobiet, które o to pytam. 
 
Przez lata, szukałam idealnego rozwiązania, które w odróżnieniu od znanych marek jubilerskich, będzie rozwiązaniem doskonałym dla moich klientek. W zakresie wyglądy, jakości, trwałości złocenia.

 

Marka  Ewa Mrochen Jewellery stawia przede wszystkim na jakość wykonania biżuterii - biżuteria precyzyjnie wykonana  ma dla mnie ogromne znaczenie, przesłanie każdego projektu oraz przede wszystkim złocenie autorskie, biżuteria tworzona w krótkich, niepowtarzalnych seriach, to wyróżnia moją w branży jubilerskiej. 
 
Wiele z was korzysta z tego co matka natura stworzyła długo przed tym zanim pojawiliśmy się na świecie, mocy  i energii kamieni poszukuje coraz większej ilości osób, które pragną rozwijać się na każdym poziomie życia. Dlatego moja twórczość jest tak trafiająca w potrzeby ludzi w zmieniającym się świecie.
 
W połączeniu z energetycznym kamieniem, może poprawić nie tylko nasz nastrój ale także nastawienie do otaczającego nas świata. Wesprzeć Nasze mocne strony lub rozwiać dylematy, wspierając cechy osobowości, które pragniemy pielęgnować i rozwijać. 
 
Kiedy zaczynałam swoją misję w roku 2010 korzystałam z gotowych rozwiązań, srebra złoconego, jednak jego trwałość bywała rozczarowująca. Wiele razy zdarzało się nam kupować biżuterię, która szybko traciła swój blask i kolor złocenia I tak, po latach pracy, słuchając uważniej waszych potrzeb duszy i pragnień serca.
 
Stworzyłam jakość, który definiuje moją markę. Autorskie złocenie to trwałość, jakość i ten kolor. Kolor którego na próżno szukać u jubilerów
Autorskie złocenie biżuterii Ewa Mrochen Jewellery,  to zestawienie, energii księżyca - Srebro pr. 925 i energii Słońca.

 

W moim  butiku króluje połączenie złota i pirytu, który przyciąga energetycznie. Piryt przede wszystkim pobudza kreatywność w gronie osób trudniących się dziedziną artystyczną. Dodaje siły i odwagi, by stać się niezależną jednostką. W wielu kręgach Piryt nazywany jest “kamieniem niezależności” i odpowiedzialności, ponieważ pod wpływem jego energii, nie czekając na pomoc osób trzecich, bierzemy sprawy w swoje ręce z pełną samodzielnością. Dodatkowymi cechami, jakie posiada ten kamień to zwiększa koncentrację i ułatwia analizę wraz z logicznym myśleniem. 
Ale co istotne, jak magnes przyciąga pomyślność i powodzenie - wielu nazywa go złotem głupców, bo mieni się i świeci jak milion gwiazd w bezchmurną noc.
 
W ofercie butiku Ewa Mrochen Jewellery, spotkacie się wysoką  jakością złocenia autorskiego - 80% więcej i trwałej złocenia, robi wrażenie prawda?
W połączeniu z pięknymi kamieniami szlachetnymi i perłami, to dzięki temu autorskiemu rozwiązaniu, każdy projekt prezentuje się elegancko i prestiżowo.
 
 
Tagi:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.